W blogu tym są opisywane przykłady nierzetelności, manipulacji, celowych niedomówień, przeinaczeń, niechlujstwa, które powodują, że gazeta przeistacza się ze źródła informacji w tabloid i narzędzie propagandy, co do niedawna wydawało się niemożliwe w piśmie tej klasy. Blog o upadku najlepszego polskiego dziennika - w przykładach.
Blog > Komentarze do wpisu
11 września – teorie spiskowe
 • „Pentagon Strike” (prezentacja, 3 MB)
 • „Ataki na USA z 11 września 2001 roku, czyli o samolotach, których nie było” (strona Kazimierza Ożóga)
 • „911 In Plane Site” (film w formacie WMV z polskimi napisami, 53 min, 67 MB; dostępny również na Google Video wraz z dodatkiem)
niedziela, 10 września 2006, t-800

Polecane wpisy

 • Welcome to the jungle! :-D

  TONIGHT!!! :-DDD

 • Rybiński?

  Oglądałem „Alternatywy 4”, odc. 2, i zobaczyłem w napisach końcowych nazwisko Macieja Rybińskiego (współscenarzysty serialu), jako osoby, która wyst

 • Chyba przeniosę sobie konto!

  Poniżej Katarzyna Niezgoda, wiceprezes Banku BPH: Zdjęcie z artykułu Doroty Czerwińskiej pt. „Na najwyższym szczeblu zarządzania” .

Komentarze
Gość: az, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2006/09/13 15:39:11
09.13 15:03
Paweł Lisicki zastąpił Grzegorza Gaudena na stanowisku naczelnego 'Rzeczpospolitej'

Publicysta Paweł Lisicki zastąpił Grzegorza Gaudena na stanowisku redaktora naczelnego dziennika 'Rzczpospolita'. Wcześniej Walne Zgromadzenie Wspólników wydawnictwa Presspublica odwołało Gaudena ze stanowisk: redaktora naczelnego i prezesa zarządu Presspubliki. Jak dowiedziała się w środę PAP ze źródeł zbliżonych do wydawcy 'Rzeczpospolitej', nowym prezesem zarządu Presspubliki został Truls Velgaard z Mecom Group, która odkupiła od Orkla Media jej udziały w Presspublice. Oprócz Gaudena odwołano też dwóch innych członków zarządu Presspubliki: Elżbietę Ponikło i Piotra Płuciennika. Na swoim stanowisku pozostał trzeci wiceprezes Piotr Frątczak. Do zarządu powołano ponadto Tomasza Jakubiaka, na trzy miesiąca wejdzie też do niego Andrzej Filipowicz. (pap)
Mission accomplished? Czy teraz będzie Rzepa pod ejszcze baczniejszą obserwacją?
-
mamablues
2006/09/13 16:30:05
!!!!
Publicysta Paweł Lisicki zastąpił Grzegorza Gaudena na stanowisku redaktora naczelnego dziennika "Rzeczpospolita".

Wcześniej Walne Zgromadzenie Wspólników wydawnictwa Presspublica odwołało Gaudena ze stanowisk: redaktora naczelnego i prezesa zarządu Presspubliki.

fakty.interia.pl/kraj/news/rzeczpospolita_lisicki_za_gaudena,790857,2943
-
Gość: T-800, *.tpnet.pl
2006/09/13 18:19:12
Yes, yes, yes! ;-)
-
lonegunman
2006/10/12 10:48:15
"The Lone Gunmen" sa jednym z moich ulubionych seriali m.in dlatego, ze odcinek pilotowy (pilotazowy?) opisuje zburzenie WTC za pomoca porwanego samolotu pasazerskiego. Rzecz w tym, ze zostal nakrecony w 2000 roku.
www.thewebfairy.com/killtown/lonegunmen.html